Corona

Opatrenia COVID-19 (koronavírus)

Vážení klienti,
vzhľadom na postupné uvoľňovanie opatrení v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 sa vraciame k pôvodnému pracovnému režimu.

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v záujme ochrany nášho a Vášho zdravia naďalej trváme na dodržiavaní nasledovných opatrení, ktoré platia až do odvolania:

  • vstupovať do čakárne PO JEDNOM a riadiť sa pokynmi recepčnej
  • vstupovať len s RÚŠKOM a pri vstupe použiť dezinfekciu na ruky
  • zviera v sprievode iba JEDNEJ dospelej osoby
  • dodržiavať DOSTATOČNÝ ODSTUP od personálu a ostatných klientov
  • využívať možnosť platby PLATOBNOU KARTOU

Opatrenia prijímame aj preto, aby sme Vám a Vašim zvieratkám mohli poskytovať starostlivosť aj v týchto dňoch. Zároveň Vás prosíme, správajte sa zodpovedne a ohľaduplne k sebe aj ostatným.

Ďakujeme za pochopenie, tím ZKP

O nás

Našim cieľom je zabezpečiť profesionálnu a komplexnú starostlivosť o zvieratá v priateľskom prostredí a poskytnúť Vaším miláčikom efektívnu pomoc pri čo najmenšej záťaži a traumatizácii.

Ošetrujeme všetky druhy spoločenských zvierat - psy, mačky, fretky, králiky, hlodavce a exotické zvieratá. Vykonávame široké spektrum diagnostických a terapeutických úkonov v oblasti prevencie, internej medicíny, chirurgie a ortopédie. Fungujeme ako referenčné pracovisko v oblasti reprodukcie a umelej inseminácie.

Dôraz kladieme na odbornosť, neustále vzdelávanie sa, profesionálny, ľudský a individuálny prístup ku každému klientovi.

Objednávky na vyšetrenie

Aby čas strávený v našej čakárni bol čo najkratší a najpríjemnejší, prosíme Vás objednať sa na vyšetrenie vopred u našej recepčnej na telefónnom čísle 0948 388 388. Objednávka je bezplatná. Na náročnejšie vyšetrenia a chirurgické zákroky je vhodné objednať sa aspoň týždeň vopred.

Čo ponúkame